Albumy muzyczne
nowość Dumb

Jubël Dumb Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Dumb" (Jubël). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jubël.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Dumb".

Płyta nr 1

  1. 1. Dumb - Jubël

O albumie

"Dumb" to następca singla "Weekend Vibe", który ustanowił standard nowego brzmienia duetu. Jak wszystkie piosenki Jubël i ta najnowsza zawiera zaraźliwy refren, wakacyjny klimat, mnóstwo energii i wspaniałą, poprawiającą nastrój melodię.

"Jesteśmy jak zespół koncertowy, z tym, że z elektronicznymi elementami. Nasze piosenki przepełnione są popowym brzmieniem, ale jednocześnie są idealne do zabawy na parkiecie. Sprawdzają się zarówno w klubach, na festiwalach jak i w popowych rozgłośniach radiowych" - Jubël.

Sztokholmski duet tworzą Sebastian Atas Victor Sjöström. Obydwaj mają doświadczenie w produkcji, pisaniu piosenek i graniu setów DJ-skich. Te wszystkie umiejętności pozwalają im na tak udaną współpracę.

Najnowszy utwór "Dumb" to przedsmak nadchodzącej EPki i dowód na to, że Jubël czeka świetlana przyszłość. Przypomnijmy, że zespół wydał wcześniej takie hity jak "On The Beach" (platynowy status w Polsce) czy "Running Out Of Love" i "Someone".

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Dumb" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dumb".
Jubël
Jubël - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!