Albumy muzyczne
nowość DRZAZGA

Dziarma DRZAZGA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "DRZAZGA" (Dziarma). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dziarma.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "DRZAZGA".

Płyta nr 1

  1. 1. DRZAZGA - Dziarma

O albumie

Nowy utwór z nadchodzącego debiutanckiego albumu Dziarmy to ważny głos nie tylko w świecie muzyki rap, ale także we współczesnej rzeczywistości, gdzie kobiety wciąż traktuje się przedmiotowo, a troskę o zdrowie psychiczne traktuje się jak wstydliwą słabość. Dziarma to odrzuca, przekuwając stereotypy złudnie postrzegane jako niedoskonałości w prawdziwą kwintesencję siły jednostki dającej moc do realizacji swych marzeń.  “Drzazga” udowadnia, że Dziarmy nie zatrzyma nic ani nikt.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "DRZAZGA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "DRZAZGA".
Dziarma
Dziarma - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!