Albumy muzyczne
Don’t Make A Scene

Cassia Don’t Make A Scene Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Don’t Make A Scene" (Cassia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Cassia.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Don’t Make A Scene".

O albumie

Ten singel opowiada o poczuciu presji, która dotyczy wyboru życiowej drogi… Chodzi o dążenie do swoich prawdziwych pasji, czymkolwiek one są. Jeśli jesteś szczęśliwy, robiąc to co robisz, powinna to być jedyna rzecz która ma znaczenie. Jeśli zaś dążysz do czegoś ‘większego’, nie przejmuj się opinią innych, tylko rób swoje!” – komentuje wokalistaRob Ellis. Utwór powstał w berlińskim Casa de Cassie Studio, a za produkcję odpowiadają członkowie zespołu.  Obrazek do „Don Don't Make A Scene” został wyreżyserowany przez Artura Althena i Lennarta Heidtmanna. Przedstawia dzień z życia facetów pracujących na łodzi. Ukazuje ich codzienne zmagania z ciężką pracą oraz łączącą ich przyjaźń. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Don’t Make A Scene" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Don’t Make A Scene".

Więcej

Polecamy
Cassia
Cassia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!