Albumy muzyczne
nowość Do utraty tchu

Anita Lipnicka Do utraty tchu Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Do utraty tchu" (Anita Lipnicka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anita Lipnicka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Do utraty tchu".

O albumie

„Do utraty tchu” to rozmowa kochanków - najbliższych sobie ludzi, którzy czują, że już nic ich nie łączy. A gdyby tak zacząć jeszcze raz? Wrócić do tego co było kiedyś i biec razem do utraty tchu?. O tym śpiewają w najnowszym singlu Leepeck z Anitą Lipnicką. Utwór to liryczna i romantyczna a zarazem taneczna historia opowiedziana melodią. Przywodzi na myśl przeboje lat 80. z domieszką sixtisowych przytulańców. Gdy zamkniemy oczy możemy poczuć, że jest ciepło i magicznie jak w czerwcową noc pod gwieździstym niebem. 

Leepeck (Piotr Lipka) - jest kompozytorem, autorem tekstów i wokalistą. Pierwsze sukcesy na rynku muzycznym odniósł z zespołem Bohema (w 2007 roku, zespół otrzymał nagrodę Superjedynki w kategorii „Płyta Rock”). W 2017 roku nagrał pierwszy solowy album „Borderline”, który zebrał bardzo przychylne recenzje. 

Leepeck, brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festival czy XII Przystanku Woodstock. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Do utraty tchu" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Do utraty tchu".
Polecamy
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!