Albumy muzyczne
nowość Deus Arrakis

Klaus Schulze Deus Arrakis Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Deus Arrakis" (Klaus Schulze). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Klaus Schulze.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-06-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Deus Arrakis".

O albumie

. Nowy album legendy elektroniki zatytułowany będzie „Deus Arrakis”. Płyta, która ukaże się 10 czerwca to ponad 77 minut muzyki. Pierwszym opublikowanym fragmentem albumu jest kompozycja „Osiris - Pt#1”. 

Dzięki jego współpracy z Hansem Zimmerem przy nagrodzonej Oscarem ścieżce dźwiękowej do remake'u klasycznego filmu „Diuna”, Klaus Schulze poczuł twórczy zryw. „Od tego momentu poczułem się całkowicie uwolniony i po prostu grałem i grałem… Zdałem sobie sprawę, że „Deus Arrakis” stał się kolejnym salutem dla Franka Herberta i daru życia w ogóle”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Deus Arrakis" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Deus Arrakis".
Klaus Schulze
Klaus Schulze - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!