Albumy muzyczne
nowość Danger He's Coming

Paweł Kowalczyk Danger He's Coming Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Danger He's Coming" (Paweł Kowalczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Kowalczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Danger He's Coming".

O albumie

Kovalczyk zapowiada nową płytę drugim singlem. „Danger He's Coming”.

„Pandemia niejest jedynym zagrożeniem, którego powinniśmy się obawiać, o czym łatwo zapominamy. Globalne ocieplenie, zanieczyszczenie wody, nadprodukcja plastiku, to tylko niektóre rzeczy jakie mogą nam zagrozić za chwilę. Musimy zdać sobie sprawę, że przestaliśmy żyć w bezpiecznym dla nas świecie i nadeszła pora, aby zacząć to zmieniać” – mówi Kovalczyk o nowym singlu.

Zarówno nowy jak i poprzedni utwór prezentują alternatywne brzmienia z wyrazistym elektronicznym bitem opartym o rozbudowaną orkiestrację instrumentów dętych. Na uwagę tu zasługuje produkcja muzyczna oraz jej skontrastowanie marszowymi rytmami i etnicznymi motywami. Wyraziste teksty piosenek oraz doskonała forma wokalna artysty są dopełnieniem całości projektu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Danger He's Coming" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Danger He's Coming".

Więcej

Paweł Kowalczyk
Paweł Kowalczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!