Albumy muzyczne
Ćmiła Baba Mak

Pudelsi Ćmiła Baba Mak Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ćmiła Baba Mak" (Pudelsi). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pudelsi.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-12-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ćmiła Baba Mak".

O albumie

"Ćmiła Baba Mak " - Po wielu latach oczekiwania, dajemy nowe życie utworowi, napisanemu przez Püdelsów w absurdalnych czasach realnego, polskiego socjalizmu. Drażnił i prowokował komunistyczną władzę, która kompletnie nie mogła dojść o co chodzi w przekazie. Absurdalne poczucie humoru Piotra Marka oraz krotochwilność Andrzeja „Püdla”Bieniasza, powodowała panikę wśród ówczesnej cenzury. Historia zatoczyła koło więc, z zaciekawieniem będziemy się przyglądać jak poradzi sobie z tym utworem obecna cenzura, co do której istnienia w mediach, nikt już nie ma wątpliwości.

Teledysk oraz utwór, tworzą pierwszy singiel z nowej płyty Püdelsów z całkowicie nowymi wersjami utworów wybranych z bogatej historii zespołu, zwłaszcza z okresu początków działalności. 

Album jest Hołdem składanym Andrzejowi „Püdlowi” Bieniaszowi przez kolegów z zespołu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ćmiła Baba Mak" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ćmiła Baba Mak".
Polecamy
Pudelsi
Pudelsi - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!