Albumy muzyczne
CIRILLA

Ace CIRILLA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CIRILLA" (Ace). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ace.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "CIRILLA".

Płyta nr 1

  1. 1. CIRILLA - Ace

O albumie

Utwór „CIRILLA” pełni rolę intra otwierającego album „Ace - Oni-yarai”, którego premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Numer w swojej symbolice ukazuje samotną drogę, prowadzącą przez bezkres życiowych wydarzeń, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - czym jest sens życia?

Tytuł utworu nawiązuje do bohaterki sagi „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego. Cirilla musiała przebyć długą drogę, by dopełnić swoje istnienie, choć jej losy były od początku przesądzone.

Za produkcję bitu do utworu odpowiedzialny jest Mateusz „Ramzes” Sumara, z kolei klip to dzieło ekipy Distort Media.

Za albumem „Ace - Oni-yarai” stoi idea okazania wsparcia i zrozumienia osobom walczącym z depresją. Całość zysków z albumu zostanie przekazana na poczet organizacji charytatywnej, mającej na celu profilaktykę psychiczną i pomoc osobom zmagającym się z depresją i stanami niżu emocjonalnego.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "CIRILLA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CIRILLA".
Ace
Ace - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!