Albumy muzyczne
nowość Chodź się kochać

Varius Manx Chodź się kochać Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chodź się kochać" (Varius Manx). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Varius Manx.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chodź się kochać".

O albumie

Zabiegani, zapracowani, przemęczeni przestajemy pamiętać o tym, co równoważy nasze życie - bliskość drugiego człowieka, czułe szepty, dotyk…..

Niby nic odkrywczego, a jednak…wciąż zapominamy.

„Chodź się kochać” - niezwykle pozytywna piosenka Varius Manx i Kasi Stankiewicz, to taka muzyczna forma „przypominajki”, że tu i teraz jest czas, by kochać się, dbać o miłość i korzystać z tego daru. Utwór autorstwa Roberta Jansona i Kasi Stankiewicz nie zawiedzie fanów zespołu, charakterystyczna muzyczna lekkość i ciepła barwa głosu Kasi to gwarancja, że po wysłuchaniu piosenki będziecie ją nucić cały dzień!

„William Szekspir napisał kiedyś, że jeśli muzyka jest pokarmem miłości, gra dalej...jest szansa ze z tą piosenką będzie podobnie, dobry instrumentalny przekaz muzyczny połączony z tekstem dającym nadzieję, tworzą spójną całość”

 – komentuje Robert Janson.

„Niezależnie od czasów, a wydaje się, że w szczególności właśnie dziś potrzebujemy ciepła, bliskości, wsparcia. Osobiście znajduję to nie od dziś w muzyce, ale także w cieple innego ciała. Bliskość to bardzo przyjazny stan, od niej już tylko „rzut beretem” do szeptów, pocałunków i cielesno - mentalnego spełnienia. Wytaczam śmiało tezę, że gdyby ludzie częściej korzystali z tej cielesnej atencji, świat byłby piękniejszy.

Potraktujmy tą piosenkę jako pocałunek rozpuszczający złe zaklęcia oraz przypomnienie, że miłość jest jedną z piękniejszych form spędzania czasu dedykowanych człowiekowi do korzystania i czerpania z niej radości, dobrego humoru i luzu. Polecam, Katarzyna Stankiewicz. :-)))”

Klip do piosenki nieprzypadkowo nagrywany był we Wrocławiu – Mieście Spotkań. To tutaj po latach przerwy Kasia Stankiewicz ponownie spotkała się z Varius Manx na deskach muzycznej sceny, to także tutaj zespół zaprezentował swój utwór „Biegnij” na ceremonii otwarcia Igrzysk The World Games 2017, który był oficjalnym hymnem tych Igrzysk. Zespół nie ukrywa, że ma duży sentyment do tego miasta- serca Dolnego Śląska.

W teledysku będziemy mogli podziwiać piękne widoki niezaprzeczalnie uroczego miasta Wrocławia - historycznej stolicy Dolnego Śląska . Teledysk do piosenki „Chodź się kochać” wyprodukował Marcin Ziółko – młody i zdolny twórca filmowy. Teledysk dostępny będzie na kanale YouTube Musicart Channel.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chodź się kochać" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chodź się kochać".

Więcej

Polecamy
Varius Manx
Varius Manx - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!