Albumy muzyczne
nowość CHOC

Marien CHOC Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CHOC" (Marien). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marien.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-09-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "CHOC".

Płyta nr 1

  1. 1. CHOC - Marien

O albumie

Oszustwa, przemoc psychiczna, nachalność czy nawet molestowanie na tle seksualnym – te oraz wiele innych zagrożeń czekają na odbiorców internetu. Wynikają one z braku możliwości nadzorowania sieci. Po dwutygodniowej akcji, podczas której artystka zapoznała swoich odbiorców z 68 anonimowymi postaciami z internetu, sama wciela się w... jednego z nich. 

„To moja ulubiona piosenka z tego projektu. Jest skoczna i przekorna, a w dodatku dzięki niej i całym jej internetowym klimacie mogliśmy nagłośnić parę kwestii, które są w sieci nieprzyjemne. W teledysku odwróciliśmy całą akcję do góry nogami - tym razem to ja byłam tym internetowym creepem” - tak o utworze mówi Marie.

Inne wydania tego albumu

Album "CHOC" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CHOC".
Marien
Marien - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!