Albumy muzyczne
nowość Chcę być

Martina M Chcę być Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chcę być" (Martina M). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Martina M.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chcę być".

O albumie

„Chcę być, chcę mieć” to remiks utworu „Chcę być” wydanego dwa tygodnie temu.

Mam wrażenie że dorastając w Polsce na każdym kroku słyszymy hasło „mieć czy być”. Tak jakby zarabianie dużych pieniędzy wykluczało samorealizację, bo przecież dla jednych pieniądze to zło, a dla drugich spełnianie marzeń to dziecinna fanaberia.

Moim zdaniem tylko zajawka sprawia że idziesz zawsze po więcej, przekraczasz swoje granice. Jak dla mnie zarówno skupienie na hajsie jak i pogarda dla pieniędzy kończą się tym samym: frustracją i rozgoryczeniem. Więc idźmy po swoje marzenia i po swój hajs. – mówi Martina

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chcę być" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chcę być".
Polecamy
Martina M
Martina M - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!