Albumy muzyczne
nowość CHARLIE

Charlie Puth CHARLIE Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "CHARLIE" (Charlie Puth). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Charlie Puth.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "CHARLIE".

Płyta nr 1

O albumie

Charlie Puth, nominowany do Grammy wokalista, autor piosenek i producent,przedstawia nowy singiel "Charlie Be Quiet". Łagodny na początku utwór przechodzi w wysokoenergetyczny, napędzany gitarą hymn o tłumionych uczuciach na początku nowego związku. Piosenka zapowiada wyczekiwany przez fanów na całym świecie album "CHARLIE", który ukaże się 7 października.

Pracując nad płytą "CHARLIE", Puth dzielił się postępami zarówno na TikToku, jak i Instagramie, wyjaśniając, jak powstawały innowacyjne dźwięki, dynamika i efekty słyszane na całym albumie. Wyprodukowany w całości przez Charliego materiał jest najbardziej osobistym w dotychczasowym dorobku gwiazdora. Zestaw wypełnia 12 utworów kumulujących autentyczne, intymne i sugestywne brzmienie.

Na kilka tygodni przed premierą, piosenki z płyty "CHARLIE" zgromadziły ponad miliard streamów. Mowa o przebojach "Smells Like Me", "That's Hilarious", "Light Switch" oraz "Left and Right" (feat. Jung Kook of BTS). Ostatni z singli może poszczycić się 425 milionami odsłuchów i jest największym hitem w dorobku Putha. Gdyby tego było mało, wielką popularnością cieszy się przygotowany przez Galantis remiks nagrania.

Najbliższe miesiące Charlie Puth spędzie w trasie, dając koncerty w Ameryce Północnej i Europie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "CHARLIE" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CHARLIE".
Charlie Puth
Charlie Puth - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!