Albumy muzyczne
nowość Centrum

Wzgórze Ya-Pa 3 Centrum Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Centrum" (Wzgórze Ya-Pa 3). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wzgórze Ya-Pa 3.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: SP
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-07-31

O albumie

„Centrum” to wydawnictwo kultowe, jeden z filarów polskiego hip-hopu. Kawałki takie jak „Język polski” czy „Czekam” to klasyki gatunku i jedne z najważniejszych numerów rapowych. Zajka, Wojtas, Borixon i DJ Hans stworzyli niepowtarzalny styl, który sprawił, że „Centrum” wywołało niemałe zamieszanie wśród słuchaczy. Płyta składu była niedostępna w sprzedaży od kilkunastu lat, a fani oldskulowego rapu gorąco jej wyczekują.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Centrum" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Centrum".
Polecamy
Wzgórze Ya-Pa 3
Wzgórze Ya-Pa 3 - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!