Albumy muzyczne
CAPRISONGS

Tahliah Barnett CAPRISONGS Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CAPRISONGS" (Tahliah Barnett). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tahliah Barnett.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-14

O albumie

"CAPRISONGS" to bronzer w kompakcie, alkopop, wiśniowy lizak i sok jabłkowy, kiedy chce ci się pić. To przyjaciele w parku, twoja ulubiona osoba, której jedno zdanie potrafi zmienić wszystko, twoja przyjaciółka, która zawsze się spóźnia, ale jest niezastąpiona, to spotkanie z przyjacielem na lotnisku i po prostu wspólnota. I mój świat: Londyn, Hackney, Los Angeles, Nowy Jork i Jamajka.

To mój upór Koziorożca, który każe mi pracować, nawet gdy boli, każe po prostu wejść do studia i tworzyć. Mój księżyc w znaku Strzelca, który zmienia mnie w tajemniczą kusicielkę pragnącą tańczyć i spotykać się z ludźmi oraz Wenus w Rybach, która sprawia, że wciąż się zakochuję. Choć tym razem w muzyce i w sobie samej.

 

Inne wydania tego albumu

Album "CAPRISONGS" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CAPRISONGS".
Tahliah Barnett
Tahliah Barnett - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!