Albumy muzyczne
nowość Candyman

Marnik Candyman Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Candyman" (Marnik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marnik.

  • Gatunek: House
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Candyman".

Płyta nr 1

  1. 1. Candyman - Marnik

O albumie

„Candyman” to pełen energii dance’owy kawałek, który wyróżnia się linią basu, energetyczną melodią oraz eterycznym wokalem – taka mieszanka sprawi, że łatwiej będzie porzucić myśli o trudnym 2020 roku i przenieść się w świat marzeń.

R3HAB za sprawą „Candyman” pokazuje, że chce, aby nowy rok przyniósł bardziej pozytywne myśli. Jak mówi artysta:

Bardzo się cieszę, że moim pierwszym singlem w 2021 jest właśnie „Candyman” z Marnik. Chciałem z nimi współpracować już gdy zrobili remiks „All Around The World”. Uwielbiam to, co udało nam się razem stworzyć. „Candyman” jest beztroski i mam nadzieję, że takie też będą najbliższe miesiące.

R3HAB

Marnik dodaje: – „Candyman” jest dla nas wyjątkowym kawałkiem, bo bezpośrednio odnosi się do naszych emocji i snów, gdzie wszystko wygląda niewinnie oraz magicznie. Piosenka chce przenieść cię do innego wymiaru, do magicznej krainy pełnej cukierków i kolorów, gdzie wszystko kwitnie i jest słodkie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Candyman" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Candyman".
Polecamy
Marnik
Marnik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!