Albumy muzyczne
nowość Brak

Sylvia Novak Brak Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Brak" (Sylvia Novak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sylvia Novak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Brak".

Płyta nr 1

  1. 1. Brak - Sylvia Novak

O albumie

Utwór "brak" opowiada o stracie bliskiej osoby. Data wydania utworu jest dla mnie symboliczna. Strata w naszym życiu jest nieunikniona, dotyka nas wszystkich. Tworząc ten utwór, bardzo zależało mi, by był napisany tak, aby każdy kto przeżył stratę bliskiej osoby, mógł się utożsamić z tym tekstem. – opowiada Sylvia.

Singiel powstał we współpracy z Magdaleną Wójcik, która jest współtwórczynią przebojów sanah „Szampan”, „Królowa dram” czy „Ale Jazz!”.

Wzruszająca ballada podkreśla unikalność wokalu Sylvii - kontraltu, który jest niskim, kobiecym głosem, ale z ogromną skalą. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii: „Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje!”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Brak" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Brak".
Polecamy
Sylvia Novak
Sylvia Novak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!