Albumy muzyczne
Born Villain

Marilyn Manson Born Villain Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Born Villain" (Marilyn Manson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marilyn Manson.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: Mystic Production
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-04-30

O albumie

Born Villain” to tytuł nowego studyjnego albumu Marilyna Mansona. Krążek będzie zawierał trzynaście nowych utworów plus jako bonus cover „You’re So Vain”, w którym gościnnie pojawił się Johnny Depp. Pierwszym singlem promującym płytę jest kompozycja zatytułowana „No Reflection”, którą już można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.  Artysta opowiada o nowym krążku: „Nagrywając tą płytę w końcu nie miałem obaw przed czymkolwiek. Musiałem zrewidować moje dotychczasowe przemyślenia i znowu poczuć się świeżo. Ta płyta nie brzmi jak żadna inna nagrana przez mnie rzecz”.

Inne wydania tego albumu

Album "Born Villain" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Born Villain".
Polecamy
Marilyn Manson
Marilyn Manson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!