Albumy muzyczne
Boję się kochać

Young Leosia Boję się kochać Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Boję się kochać" (Young Leosia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Young Leosia.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Boję się kochać".

Płyta nr 1

O albumie

W numerze „Boję się kochać” Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią, a ich wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro. Niespodziewane połączenie dwójki wrażliwych na sprawy sercowe artystów owocuje kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla nich klimacie - Smolastego, który otwarcie mówi, że boi się kochać oraz Young Leosi prezentującej się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Boję się kochać" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Boję się kochać".
Young Leosia
Young Leosia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!