Albumy muzyczne
Błysk

Piotr Zioła Błysk Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Błysk" (Piotr Zioła). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Piotr Zioła.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Błysk".

Płyta nr 1

O albumie

Charakter „Błysku” dopełnia pełen symboliki klip. To surrealistyczny obraz, w którym czas i miejsce nie mają znaczenia.  Teledysk jest efektem współpracy Piotra Zioły i Marcina Gąski, utalentowanego fotografa młodego pokolenia. Obok Piotra w klipie pojawiają się osoby znane ze świata mody: Julia Banaś, Natalia Napieralska, Sia, Aleksander Łukowski, Ihor Liubchenko oraz Kacper Kujawa, który razem z Eweliną Oszczypałą odpowiada również za kostiumy i stylizacje.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Błysk" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Błysk".
Polecamy
Piotr Zioła
Piotr Zioła - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!