Albumy muzyczne
BLENDER

5 Seconds Of Summer BLENDER Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "BLENDER" (5 Seconds Of Summer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: 5 Seconds Of Summer.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-07-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "BLENDER".

O albumie

Nowy singel kwartetu z antypodów - „Blender” został napisany i wyprodukowany wraz z zespołem przez Petera Thomasa (P!nk) i Jake'a Torreya (Justin Bieber, Maroon 5, John Legend). Utwór ukazuje pop punkowe wpływy grupy i daje fanom kolejną zapowiedź przed ich wyczekiwanym, piątym albumem studyjnym "5SOS5". Longplay pojawi się już 23 września 2022 r. i zostanie wydany niezależnie we współpracy z BMG. Zarówno wersja deluxe CD, jak i cyfrowa będą zawierać 19 utworów. Zapowiedziane zostało także wydanie winylowe i kasetowe. Album jest dostępny w przedsprzedaży tutaj.
 
Nowy krążek "5SOS5" - jak podkreśla sam zespół - będzie wachlarzem stylów oraz swoistym podsumowaniem ich 10-letnie kariery. Będzie dużo dynamicznych brzmień, którym towarzyszyć będą  refleksyjne i intymne teksty. Większość nowego materiału została napisana przez zespół i Michaela Clifforda - producenta całości.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "BLENDER" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "BLENDER".
5 Seconds Of Summer
5 Seconds Of Summer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!