Albumy muzyczne
nowość Blaza

Julia Rocka Blaza Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Blaza" (Julia Rocka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Julia Rocka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-02-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Blaza".

Płyta nr 1

O albumie

„Blaza” ukaże się już 3 lutego we wszystkich serwisach streamingowych. Okładka albumu przywodzi na myśl zdjęcie z galerii sztuki. Artwork przedstawia majestatyczne popiersie Julii, które zdobią charakterystyczne dla artystki perły. Całość jest utrzymana w monochromatycznych barwach i bardzo minimalistycznym klimacie.

Na albumie znajdzie się 13 utworów i nie zabraknie tam największych hitów artystki, takich jak „Oficjalna wersja zdarzeń” czy „Blow-Up”, który został nagrany wspólnie z Kukonem! Jak zapowiada wokalistka, każdy z utworów doczeka się osobnego mini-teledysku. Julii bardzo zależało na tym, aby wszystkie piosenki miały osobną identyfikację wizualną, aby jak najlepiej wprowadzić fanów w historie o których opowiada w tekstach utworów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Blaza" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Blaza".
Julia Rocka
Julia Rocka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!