Albumy muzyczne
Bierz co chcesz

Filipek Bierz co chcesz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bierz co chcesz" (Filipek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Filipek.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-07-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bierz co chcesz".

O albumie

Bit do kawałka wyprodukował Jonatan, a teledysk zrealizowała ekipa HypeVision. „Bierz co chcesz” feat. Dawid Artysta. Pierwszym singlem zapowiadającym album „Gra na emocjach 2” jest wspólny kawałek Filipka i Ruskiefajki „Nie chcę wiedzieć”. Numer ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube i znalazł się na pierwszym miejscu listy Rap 20 radia Eska.

Ruszył już preorderu albumu „Gra na emocjach 2”, który wzbogacony jest o płytę Filipka nagraną razem z wokalistką Dianą Ciecierską.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bierz co chcesz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bierz co chcesz".
Polecamy
Filipek
Filipek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!