Albumy muzyczne
nowość Bajeczka

Ruskiefajki Bajeczka Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bajeczka" (Ruskiefajki). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ruskiefajki.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bajeczka".

Płyta nr 1

O albumie

RUSKIEFAJKI prezentuje swój trzeci singiel zatytułowany „Bajeczka”, zapowiadający nadchodzący album artystki. Premiera płyty przewidziana jest na początek 2022 roku.

RUSKIEFAJKI to objawienie ostatnich miesięcy na polskiej scenie rap. Pojawiła się jakby znikąd, nagrywając w maju 2020 oszałamiający #Hotl16Challenge2 i z miejsca zdobyła ogromną popularność. Fani pokochali wokalistkę za wspaniały głos, oryginalny styl, silną osobowość i niesamowitą charyzmę. Jej piosenki i teledyski uwodzą zmysłowością i chwytają za serce opowiadanymi historiami.

Teraz czas na nową opowieść. A właściwie „Bajeczkę”. Bajeczka opowiedziana przez RUSKIEFAJKI nie ma szczęśliwego zakończenia - to historia miłości i nienawiści, opatrzona baśniową metaforyką. Był sobie król, który królewny nie chciał... Co było dalej? Przekonajcie sie sami.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bajeczka" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bajeczka".
Ruskiefajki
Ruskiefajki - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!