Albumy muzyczne
nowość Back From The Dead

Halestorm Back From The Dead Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Back From The Dead" (Halestorm). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Halestorm.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-05-04

O albumie

Wyróżniona Grammy rockowa formacja Halestorm zapowiedziała premierę swojej piątej studyjnej płyty. Album zatytułowany "Back From The Dead" ukaże się 6 maja 2022 roku i będzie następcą "Vicious" z 2018 roku.

Nad brzmieniem materiału czuwał ceniony w rockowym świecie Nick Raskulinecz (Foo Fighters, Mastodon, Alice in Chains), którego wspierał Scott Stevens (Shinedown, Daughtry, New Years Day). Ze swoistych ćwiczeń z pisania piosenek, "Back From The Dead" dość szybko przerodziło się w poważny projekt, który miał zdecydować o przyszłości Halestorm.

- Zaczęliśmy pracować nad płytą trzy miesiące przed pandemią - opowiada wokalistka, Lzzy Hale. - Kiedy wprowadzono lockdown i nie mogliśmy występować, wpadłam w jakiś mroczny nastrój i pojawił się u mnie rodzaj kryzysu tożsamości. Ten album to opowieść o próbie wydostania się z tej otchłani. Podróż przez problemy ze zdrowiem psychiczny, rozpustę, walkę o przetrwanie, odkupienie i odkrycie się na nowo przy jednoczesnym zachowaniu wiary w ludzkość 

Zespół wraz z ogłoszeniem płyty, zaprezentował również drugi singiel "The Steeple". Jesienią ubiegłego roku fani mieli okazję poznać nagranie tytułowe, które dotarło na sam szczyt zestawienia Rock Radio. Serwis Consequence of Sound zachwycał się wokalnymi umiejętnościami Lzzy oraz porażającym gitarowym solo w wykonaniu Joe Hottingera, a "Rolling Stone" pisał o "kąsającym, katartycznym utworze o pokonywaniu przeszkód, a nawet śmierci".

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Back From The Dead" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Back From The Dead".
Halestorm
Halestorm - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!