Albumy muzyczne
Baby Blue

Winona Oak Baby Blue Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Baby Blue" (Winona Oak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Winona Oak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Baby Blue".

O albumie

"Baby Blue" to następca tytułowego nagrania z planowanej, debiutanckiej płyty Oak, "Island of the Sun". Za produkcję piosenki, która ukazała się na początku roku, odpowiadają Chris Lyon (The Chainsmokers x Winona Oak, Rina Sawayama, AlunaGeorge x Bryson Tiller) i Valley Girl (Dua Lipa, Caroline Polachek). "Island of the Sun" towarzyszy zachwycający teledysk, zrealizowany w rodzinnym mieście Winony, Sollerön w Szwecji.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Baby Blue" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Baby Blue".
Winona Oak
Winona Oak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!