Albumy muzyczne
nowość AVE MARIA

Maria Peszek AVE MARIA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "AVE MARIA" (Maria Peszek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Maria Peszek.

O albumie

Po pięciu latach Maria Peszek wraca z nową płytą. AVE MARIA to piąty studyjny album artystki, który ukaże się 10 września 2021.

,,Najprawdopodobniej najpiękniejsza płyta jaką nagrałam’’

Maria Peszek

Maria Peszek rozpoczęła karierę muzyczną w 2005 roku, publikując  płytę "Miasto mania". Materiał powstał we współpracy z Wojtkiem Waglewskim i jego synami - Fiszem i Emade. Trzy lata po debiucie ukazał się drugi długogrający album Artystki, zatytułowany "Maria Awaria”.  Album został wyprodukowany przez Andrzeja Smolika. Obydwa krążki zapewniły Marii Peszek tytuł jednej z najpopularniejszych artystek na scenie alternatywnej w naszym kraju. W październiku 2012 ukazał się kolejny bestsellerowy, platynowy album Marii Peszek, "Jezus Maria Peszek". Ostatnim studyjnym wydawnictwem utytułowanej Artystki jest wydany w 2016 roku album „Karabin”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "AVE MARIA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "AVE MARIA".
Polecamy
Maria Peszek
Maria Peszek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!