Albumy muzyczne
ARMOR

Intruz ARMOR Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ARMOR" (Intruz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Intruz.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-01

O albumie

Prezentujemy trzecią, a drugą legalną płytę Intruza "ARMOR", która wydana jest nakładem Step Records! Nazwa tego wydawnictwa odnosi się bezpośrednio do tego, co opolski artysta chciał w niej przekazać - ma ona być swoistym pancerzem dla osób, które zmagają się z codziennymi, większymi czy też mniejszymi, problemami. Single promujące to wydawnictwo to m.in. "Piekielna dycha", "Drapacze chmur", "Hieny chichot". Jeszcze tylko przez chwilę, z okazji premiery "ARMOR", zdobyć można także pierwszą płytę opolskiego rapera!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ARMOR" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ARMOR".
Intruz
Intruz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!