Albumy muzyczne
nowość All The Eye Can See

Joe Henry All The Eye Can See Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "All The Eye Can See" (Joe Henry). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Joe Henry.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-01-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "All The Eye Can See".

Płyta nr 1

O albumie

Ponad 30 lat na scenie, trzy nagrody Grammy, setki opowiedzianych ludzkich historii i niepowtarzalny ślad w amerykańskiej muzyce popularnej. Tak w skrócie opisać można opisać karierę Joe Henry’ego. „All The Eye Can See”, szesnasty studyjny album artysty ukaże się 27 stycznia. Jeśli chodzi o same piosenki, słyszę je po części jako wypływające z naszych wspólnych traumatycznych doświadczeń, jak również z reakcji na nie. Jeśli mam być szczery, wiem, że nigdy nie pozwoliłem sobie na pisanie i wydawanie piosenek tak osobistych, jak te - tak zapowiada swoje nowe utwory Joe Henry. 

Przedsmakiem tego, co ma nadejść, jest tytułowy utwór zatytułowany tak samo, jak album, czyli „All The Eye Can See”. W jego nagrywaniu Henry'emu towarzyszyło ponad 20 muzyków, wśród których znaleźli się jego zaufani muzyczni towarzysze i przyjaciele – syn Levon Henry na saksofonie i klarnecie, David Piltch na basie, Patrick Warren na fortepianie i klawiszach oraz John Smith na gitarze akustycznej.

Ten intymny i emocjonalny album składa się z 12 nowych wzruszających utworów, otoczonych instrumentalnym preludium i prologiem.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "All The Eye Can See" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "All The Eye Can See".
Joe Henry
Joe Henry - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!