Albumy muzyczne
nowość Alexa, Skip To Friday

Olivia Addams Alexa, Skip To Friday Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Alexa, Skip To Friday" (Olivia Addams). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Olivia Addams.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Alexa, Skip To Friday".

O albumie

Olivia Addams to artystka, która znalazła niezawodny patent na tworzenie piosenek pozostających w głowie nawet po jednym przesłuchaniu! Jej najnowszy numer „Alexa, Skip To Friday” potwierdza tę regułę. Utwór posiada wszystkie cechy, które pozwalają mu stać się hymnem wszystkich, którzy potrzebują stanąć na nogi po rozstaniu.

Piosenka została napisana i wyprodukowana przez Minelli i Viky Red – prawdziwy „dream team”, który ma na koncie takie hity jak „Rampampam” czy „MMM”.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Alexa, Skip To Friday" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Alexa, Skip To Friday".
Olivia Addams
Olivia Addams - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!