Albumy muzyczne
nowość Ale co z tego

Kombi Ale co z tego Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Ale co z tego" (Kombi). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kombi.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ale co z tego".

Płyta nr 1

  1. 1. Ale co z tego - Kombi

O albumie

Piosenka "Ale co z tego" to drugi singiel zapowiadający nową płytę KOMBI, która z okazji jubileuszu 45-lecia KOMBI wydana będzie w 2021 r. Po nastrojowym „Minerale życia” zespół prezentuje teraz piosenkę dynamiczną i taneczną, gwarantującą świetną zabawę. W „Ale co z tego”, podobnie jak w „Minerale życia”, słychać nowe elektroniczne brzmienie zespołu, w którym Łosowski z wyczuciem łączy to, co stworzył w latach 80. z trendami i możliwościami dzisiejszej technologii i produkcji muzycznej. Mamy więc nowe brzmienie zespołu i kolejny „nowy rozdział”, ale – co ważne – nadal rozpoznajemy, że „gra i trąbi zespół KOMBI”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ale co z tego" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ale co z tego".
Kombi
Kombi - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!