Albumy muzyczne
Acoustic Recordings 1998-2016

Jack White Acoustic Recordings 1998-2016 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Acoustic Recordings 1998-2016" (Jack White). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jack White.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2016-09-09

O albumie

Na 9 września Jack White zapowiedział wydanie zestawu Jack White Acoustic Recordings 1998-2016.

Na dwóch płytach LP i dwóch dyskach CD znajdzie się 26 utworów, wśród których będą alternatywne wersje, inne mixy i niepublikowane do tej pory piosenki, zarówno z jego solowej kariery, jak i z dorobku The White Stripes i The Raconteurs.
Zapowiedzią tego albumu jest kompozycja 'City Lights'. To wyjątkowy, niepublikowany wcześniej utwór The White Stripes, powstały w czasach pracy nad albumem 'Get Behind Me Satan'. Został jednak zapomniany, aż do czasu, gdy White postanowił przygotować nową winylową wersję albumu z 2005 roku na potrzeby Third Man’s Record Store Day 2015. Jest to pierwsze premierowe nagranie The White Stripes, które ukazuje się od 2008 roku.

Jack White Acoustic Recordings 1998-2016 to wyjątkowy zbiór 26 akustycznych piosenek, pochodzących z całej szerokiej kariery White'a. Wśród nich są nie tylko te pochodzące z regularnych płyt, ale także mniej znane utwory ze stron B singli, remiksy, alternatywne wersje i materiały do tej pory niepublikowane. Ułożony chronologicznie zbiór, przynosi klasyczne piosenki The White Stripes,  The Raconteurs oraz solowe utwory, które zostały zremasterowane przez Andrew Mendelsona w TN’s Georgetown Masters w Nasville. Wszystkie utwory zostały skomponowane i wyprodukowane przez samego Jacka White'a, za wyjątkiem Never Far Away (produkcja: T Bone Burnett), Honey, We Can’t Afford To Look This Cheap (produkcja: Beck), Top Yourself (Bluegrass Version) i Carolina Drama (skomponowane i wyprodukowane przez White'a i Brendana Bensona) oraz Machine Gun Silhouette (autorstwa White'a i Roba Jonesa).

Inne wydania tego albumu

Album "Acoustic Recordings 1998-2016" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Acoustic Recordings 1998-2016".
Jack White
Jack White - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja