Albumy muzyczne
nowość 30 YEARS LIVE ANNIVERSARY

Gamma Ray 30 YEARS LIVE ANNIVERSARY Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "30 YEARS LIVE ANNIVERSARY" (Gamma Ray). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gamma Ray.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2021-09-10

O albumie

Zespół GAMMA RAY istnieje od ponad trzydziestu lat. Grupa założona przez Kaia Hansena, po tym jak opuścił on zespół Helloween, nagrała w latach 1989 - 2015 jedenaście studyjnych albumów. Ekspresję muzyki Gamma Ray idealnie pokazują koncerty. Zespół w swojej historii poruszał tłumy na wszystkich najważniejszych metalowych festiwalach i był na okładkach najważniejszych muzycznych magazynów. W 2020 z powodu pandemii muzycy nie mogli grać koncertów na żywo, więc zdecydowali się na transmitowany live w sieci występ w ISS Dome w Düsseldorfie. Wydarzenie to odbyło się 27 sierpnia i gościnnie wzięli w nim udział klawiszowiec Corvin Bahn i pierwszy wokalista Gamma Ray Ralf Scheepers. Koncert był rejestrowany przez kilka kamer. W wydarzeniu nie mogła uczestniczyć publiczność dlatego zespół poprosił fanów o przesłanie swoich nagrań, dzięki czemu mogli oni zaznaczyć swój udział w koncercie i na jubileuszowym wydawnictwie.

„30 YEARS LIVE ANNIVERSARY” ukaże się 10 września 2021 i będzie dostępny jako potrójny czarny vinyl wraz z dyskiem BluRay, potrójny vinyl w trzech kolorach z dyskiem BluRay i 2CDw zestawie z DVD. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "30 YEARS LIVE ANNIVERSARY" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "30 YEARS LIVE ANNIVERSARY".
Polecamy
Gamma Ray
Gamma Ray - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!