Albumy muzyczne
nowość 2020

Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne 2020 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "2020" (Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "2020".

O albumie

Utwór „2020” zespołu Fisz Emade Tworzywo to wymowne podsumowanie odchodzącego roku. To jednocześnie czwarty singiel z płyty, która ukaże się jesienią 2021 roku. Album składać się będzie z dwóch odrębnych opowieści muzycznych.  

Pierwsza – „Ballady“ – będzie zawierać głównie akustyczne utwory, napisane na fortepian i sekcję smyczkową. Nie zabraknie również charakterystycznego brzmienia bębnów Emade i wykreowanych przez niego szumów i trzasków. „Ballady“ to osobiste, często intymne opowieści o miłości i tęsknocie do natury. To utwory o niepokoju związanym ze stanem przyrody i planety Ziemi. 

Druga opowieść to płyta „Protesty“. Mocna tekstowo i muzycznie, pełna elementów garażowego rocka, rapu i elektroniki. W tekstach Fisz komentuje szeroko rozumianą politykę, panoszącą się hipokryzję i kłamstwo, zadaje pytania o kondycję dzisiejszej debaty publicznej. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "2020" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "2020".
Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne
Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!