Albumy muzyczne
10 Tracks To Echo In The Dark

The Kooks 10 Tracks To Echo In The Dark Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "10 Tracks To Echo In The Dark" (The Kooks). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Kooks.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-07-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "10 Tracks To Echo In The Dark".

Płyta nr 1

O albumie

Pionierzy brytyjskiego indie popu, zespół The Kooks, zapowiedzieli premierę swojego szóstego albumu studyjnego. Zabarwiona elektronicznie, świeżo brzmiąca płyta zatytułowana „10 Tracks To Echo In The Dark” ukaże się 22 lipca. Świeże jest też podejście do wydania albumu - nagrany materiał ukaże się w porcjach; najpierw będą to dwie EP-ki, a potem pełen z album zawierający jeszcze więcej nowych utworów. Zespół podzielił się już pierwszym singlem z nowego krążka, kompozycją „Connection”.

Po wydaniu albumu „Let’s Go Sunshine” w 2018 zespół odbył światową trasę koncertową i zagrał na festiwalach w całej Europie. Boom na streaming otworzył The Kooks na nową publiczność, młodych fanów, którzy pokochali ich charakterystyczne brzmienie i nie mogli się doczekać, aby zobaczyć ich na żywo.

Luke Pritchard, lider zespołu, chciał odpocząć od napiętego harmonogramu trasy koncertowej, ale zamiast tego znalazł się z powrotem w pracy, w Berlinie, mecce artystów z całego świata. Pritchard poruszał się w tych kręgach, spotykając kreatywnych ludzi, z którymi pracował nad szóstym albumem The Kooks zatytułowanym „10 Tracks To Echo In The Dark”.„Zacząłem jeździć do Berlina na trzy lub cztery. Jesteśmy zespołem europejskim i tak bardzo kochamy Europę, więc chcieliśmy utrzymać to połączenie, mimo Brexitu”, opowiada Luke.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "10 Tracks To Echo In The Dark" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "10 Tracks To Echo In The Dark".
The Kooks
The Kooks - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!