Zespoły muzyczne

Biografia Yellowcard historia, o zespole

Ocena:

Yellowcard - zaliczany do nurtu pop punk, powstał w 1997 roku, w Jacksonville na Florydzie. Zespół oficjalnie zadebiutował w 1997 roku z albumem „Midget Tossing”, lecz prawdziwą sławę zespołowi przyniósł rok 2003, czyli data wydania kolejnego krążka o nazwie „Ocean Avenue”. Tak zresztą, nazywa się jedna z piosenek umieszczona na tym albumie. Jedną z ciekawszych osób, na którą warto zwrócić uwagę jest Sean Mackin, który w zespole udziela się wokalnie, a także bawi nas grą na skrzypcach elektronicznych.

Skład zespołu:
Ryan Key - wokal, gitara
Sean Mackin - drugi wokal, skrzypce
Ryan Mendez - gitara
Peter Mosely - bass
Longineu W. Parsons III - perkusja

Płyty, albumy

Płyty zespołu Yellowcard. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Southern Air
Southern Air Yellowcard
Premiera: 2012-08-14
Ocena:
When You're Through Thinking, Say Yes
Premiera: 2011-03-22
Ocena:
Paper Walls
Paper Walls Yellowcard
Premiera: 2007-07-17
Ocena:
Lights and Sounds
Lights and Sounds Yellowcard
Premiera: 2006-01-24
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!