Zespoły muzyczne

Wiadomości o WWO, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole WWO. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
W Witrynach Odbicia - reedycja
W Witrynach Odbicia - reedycja

Kultowy album, który 13 lat temu wybrzmiewał na każdym polskim osiedlu, po wielu latach doczekał się w pełni zasłużonej, dwupłytowej reedycji.

Powstanie warszawskie w muzyce
Powstanie warszawskie w muzyce

Powstanie warszawskie dopiero ostatnimi czasy doczekało się piosenek upamiętniających pamięć wszystkich poległych w 1944 roku. Z okazji 65. rocznicy wybuchu powstania przedstawiamy krótki przegląd utworów o tej tematyce.

WWO w Alibi
WWO w Alibi Wrocław

Już 7 maja we wrocławskim Alibi wystąpi WWO czyli jeden z najpopularniejszych składów hip-hopowych w Polsce, minionej dekady.

Brak zdjęcia
WWO

Historia WWO rozpoczęła się w połowie lat 90-tych. Jest to projekt pochodzących ze Śródmieścia Warszawy Jędkera i Sokoła z Zip Składu.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!