Zespoły muzyczne

Wiadomości o Therion, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Therion. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Therion
Therion gwiazdą 3-majówki we Wrocławiu Wrocław

Therion wystąpi we Wrocławiu 1 maja z okazji Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019.

Therion w A2
Therion wystąpi w Polsce!

Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu - THERION!

Therion w A2
Therion powraca do Polski z nową płytą [WIDEO] Wrocław

16 marca 2018 szwedzka grupa wystąpi w Centrum Koncertowym A2.

Therion coraz bliżej Polski
Therion coraz bliżej Polski

Therion na nadchodzącej trasie przygotował nie lada niespodziankę: Szwedzi zagrają w całości swój totalnie klasyczny album "Vovin"!

Therion już dzisiaj!
Therion już dzisiaj!

Polscy fani będą mogli nareszcie usłyszeć jak brzmi materiał z nowej płyty zespołu zatytułowanej "Les Fleus du Mal".

Okładki nowego albumu Theriona
Okładki nowego albumu Theriona

Wiemy już jak wyglądają dwie wersje okładki albumu "Les Flurs du Mal", jedna dla wersji digipack i druga dla jewel CD case.

Baudelaire inspiracją Theriona
Baudelaire inspiracją Theriona

W obozie Theriona trwają gorączkowe przygotowania do nadchodzącej trasy koncertowej "Flowers of Evil: The 25th Anniversary Tour".

Ostatnia trasa koncertowa grupy Therion
Ostatnia trasa koncertowa grupy Therion

Zespół oświadczył, że jesienna trasa będzie ostatnią trasą grupy, której członkowie mają zamiar skupić się na innych projektach.

Therion - koncerty w Polsce i nowa płyta
Therion - koncerty w Polsce i nowa płyta

Therion przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy "25th Anniversary Tour", której Europejska część rozpocznie się wrześniowym koncertem w Eindhoven.

Therion w Polsce na dwóch koncertach
Therion w Polsce na dwóch koncertach

Już w najbliższą niedzielę, 28 listopada, szwedzka grupa Therion zagra koncert w krakowskim klubie Studio. Dzień później, w poniedziałek 29 listopada, Christofer Johnsson i spółka zaprezentują się publiczności w warszawskiej Stodole!

Therion - "Sitra Ahra"
Therion - "Sitra Ahra"

Zespół założony w 1987 roku w Szwecji, już dzisiaj jest uważany za kultowy. Powodów jest bardzo dużo, lecz najprościej ująć, że pomimo różnych stylistyk w jakich się THERION by nie poruszał zawsze tworzy wielkie dzieła.

Nowy muzyk w Dimmu Borgir
Nowy muzyk w Dimmu Borgir

W norweskim blackmetalowym zespole Dimmu Borgir czas zmian. Po odejściu ICS Vortexa miejsce basisty zajmie Snowy Shaw, były wokalista grupy Therion.

Therion jutro w Polsce
Therion jutro w Polsce

Już jutro w Płocku zagrają słynni szwedzcy metalowcy z Therion. Ich koncert będzie główną atrakcją trzeciej edycji Płock Cover Festival.

Therion w Stodole
Therion w Stodole Warszawa

14 lutego w warszawskiej Stodole nie zabraknie mocnej muzyki, a wszystko to za sprawą koncertu szwedzkiej, death metalowej formacji Therion.

Szwedzi w klubie Studio!
Szwedzi w klubie Studio! Kraków

13 lutego w krakowskim klubie Studio nie zabraknie mocnej muzyki, a wszystko to za sprawą koncertu szwedzkiej, death metalowej formacji Therion.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!