Zespoły muzyczne

The Kid LARO

Ocena:
The Kid LAROI. to australijski artysta, który tworzy muzykę na pograniczu popu, alternatywy i rapu. Dziś przygląda mu się cały świat, co potwierdzają m. in. słowa Eltona Johna. Aborygeńskie korzenie i ciężkie dzieciństwo Charlton Kenneth Jeffrey Howard, znany jako The Kid LAROI. to australijski raper, urodzony 17 sierpnia 2003 roku w Sydney. Kid należy do ludności Kamilaroi, czyli Aborygenów, którzy zajmowali tereny Nowej Południowej Walii. ... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się zespół "The Kid LARO"? Szukasz innych zespołów z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: zespoły z gatunku pop, australijskie zespoły muzyczne, australijskie zespoły muzyczne pop, zespoły na literę T.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!