Zespoły muzyczne

Biografia Stiller Nina historia, o zespole

Ocena:

Nina Stiller jest artystką (piosenkarka, aktorka, tancerka) znaną choćby z przeglądu piosenki aktorskiej czy z piwnicy pod baranami. W 2006 roku ukazał się jej album zawierający 9 tradycyjnych pieśni żydowskich, przetłumaczonych z hebrajskiego na jidysz przez jej męża. Założeniem tego albumu było przedstawić tradycyjne żydowskie pieśni w nowoczesnych nie stroniących od elektroniki brzmieniach. Nad stroną aranżacji projektu pracowało dwóch bardzo utalentowanych wrocławskich producentów lubiącego dziwne i odważne dźwięki Agima Dzeljilji odpowiadającego za brzmienie w oszibarak, husky, hurt. Nad projektem z Agimem pracował jeden z ważniejszych producentów polskiej sceny hip=hop Magiera - Tomasz Janiszewski, znany również z remixów spoza gatunku mającego na koncie również muzykę do filmów. Efekt okazał się być jedną z najciekawszych płyt 2006 roku.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Stiller Nina. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Nina Stiller
Nina Stiller Stiller Nina
Premiera: 2006
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!