Zespoły muzyczne

Wiadomości o R.E.M., informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole R.E.M.. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
ABBA w wykonaniu R.E.M
ABBA w wykonaniu R.E.M

We wrześniu Michael Stipe i spółka ogłosili koniec działalności, a w listopadzie na sklepowe półki trafiła pożegnalna składanka z największymi przebojami R.E.M. To jednak nie koniec niespodzianek…

Koniec R.E.M.
Koniec R.E.M.

R.E.M. - jeden z najbardziej znanych amerykańskich zespołów zakończył dzisiaj swoją działalność.

Umierasz? Posłuchaj R.E.M!
Umierasz? Posłuchaj R.E.M!

Wielki Zderzacz Hadronów puszczono w ruch. Na wypadek gdyby akcelerator cząstek nawalił i wszystkich nas wchłonęła czarna dziura, internauci przygotowali listę najlepszych piosenek do umierania.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!