Zespoły muzyczne

Wiadomości o PIN, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole PIN. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
PIN przed Rodem Stewartem
PIN przed Rodem Stewartem Toruń

Zespół PIN wystąpi przed koncertem Roda Stewarta, który odbędzie się 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie.

Zespół PIN zapowiada nową płytę
Zespół PIN zapowiada nową płytę

'Film o sobie' opowiada o niespodziankach, paradoksach i przysłowiowych „prztyczkach w nos”, które każdemu z nas serwuje życie.

Nowa płyta formacji PIN już niebawem
Nowa płyta formacji PIN już niebawem

Zespół PIN zapowiada swoją nową płytę singlem pt. „Film o sobie”. Zobacz teledysk.

"Zet PL"
"Zet PL"

Edyta Bartosiewicz, Patrycja Markowska, Rober Gawliński, Daab, Lady Pank czy Perfect to tylko przedsmak tego, co znajdziecie na płycie.

PIN a - "Konstelacje"
PIN a - "Konstelacje"

W nocy 7 na 8 maja zakończyły się zdjęcia do najnowszego teledysku PIN pt .”Konstelacje”.

Nominacje do Superjedynek 2009
Nominacje do Superjedynek 2009

Znamy już wszystkich kandydatów do nagród Superjedynek 2009. Niektórzy z muzyków wyróżnieni zostali aż dwiema nominacjami, są to: Tede Manchester, Ewa Farna i Andrzej Piaseczny.

Sprawdź, kto zagra na Premierach w Opolu
Sprawdź, kto zagra na Premierach w Opolu

Telewizja Polska zakończyła etap selekcji wykonawców, którzy wystąpią na koncercie "Premiery" podczas 46. Festiwalu Krajowej Piosenki w Opolu. W szranki stanie aż 17 piosenek.

Eska Music Awards 2009 rozdane
Eska Music Awards 2009 rozdane

Nagrody rozdane, muzycy zadowoleni, ale nie wszyscy. Kasia Wilk i zespół Video, dostali po 3 nominacje, ale żadnej statuetki.

Brak zdjęcia
PIN

Świeży powiew na polskiej scenie muzycznej. Zespół utworzony w maju 2003 roku z inicjatywy Aleksandra Woźniaka, aranżera i realizatora dźwięku, współpracującego wcześniej m. in. z K. Kowalską, M. Rodowicz, S. Krajewskim i E. Bartosiewicz.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!