Zespoły muzyczne

Wiadomości o Opeth, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Opeth. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Zobacz, jak zespół Evergrey zaprasza na Metal Hammer Festival 2015 [WIDEO]
Zobacz, jak zespół Evergrey zaprasza na Metal Hammer Festival 2015 [WIDEO]

Metal Hammer Festival odbędzie się 27 czerwca 2015, w katowickim Spodku. Zobaczcie, jak imprezę zapowiada kapela Evergrey!

OPETH - Powrót deathmetalowej legendy
OPETH - Powrót deathmetalowej legendy

Sony Music prezentuje reedycję przełomowego w dziejach szwedzkiej grupy metalowej Opeth albumu „Blackwater Park”, który ukaże się 29 marca 2010 roku.

Opeth w Stodole
Opeth w Stodole

21 marca 2009 roku w warszawskim klubie Stodoła, fani cięższego grania, będą mieli okazję nasycić swe ciemne dusze potężną dawką mroku. Do Polski zawita bowiem Szwedzka grupa Opeth!

Opeth zagra w Stodole
Opeth zagra w Stodole

Jeden z najważniejszych zespołów metalowych przyjeżdża do Polski. Szwedzka grupa Opeth zagra 21 marca przyszłego roku w warszawskiej Stodole.

"Watershed" –  już w czerwcu
"Watershed" – już w czerwcu

2 czerwca ukaże się dziewiąty album szwedzkiej grupy deathmetalowej Opeth. Jak zapowiadają artyści krążek będzie nazywał się „Watershed” i ukażę się pod skrzydłami Roadrunner Records.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!