Zespoły muzyczne

Mystic Prophecy

  • Data założenia: 2000
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Grönenbach
  • Gatunek: Metal
Ocena:
Mystic Prophecy to niemiecko-grecki zespół metalowy założony w 2000 roku. W jego muzyce dominuje power metal, jednak obecność ciężkich basowych riffów i rytmicznych bębnów zbliża Mystic Prophecy do amerykańskich zespołów power metalowych takich jak Iced Earth. W grupie grało bądź gra wielu doświadczonych muzyków: wokalista Roberto Dimitri Lipakis (Valley’s Eve), gitarzysta Markus Pohl (Symphorce), basista Martin Albrecht (Stormwitch) oraz grecki gitarzysta Gus G. (Dream Evil, Nightrage, Firewind). Obecny (2010) skład: Roberto Dimitri Lipakis - wokal Markus Pohl - gitara Constantine - gitara Connie Andreszka - bas zespół poszukuje nowego perkusisty Czytaj więcej

Płyty, albumy

Killhammer
Killhammer Mystic Prophecy
Premiera: 2013-09-27
Ocena:
Ravenlord
Ravenlord Mystic Prophecy
Premiera: 2011-12-21
Ocena:
Fireangel
Fireangel Mystic Prophecy
Premiera: 2009-05-22
Ocena:
Satanic Curses
Satanic Curses Mystic Prophecy
Premiera: 2007
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!