Zespoły muzyczne

Biografia Magdaleny Mielcarz historia, o zespole

  • Data założenia: 2020
  • Kraj: Polska
  • Gatunek: Pop
Ocena:

Magdalena Mielcarz jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zdolności wokalne i taneczne zaczęła rozwijać jako nastolatka, występując w zespole dziecięco-młodzieżowym Gawęda. W wieku 15 lat rozpoczęła karierę modelki, pracując dla najznakomitszych marek na niemal wszystkich kontynentach. Jako pierwsza Polka reprezentowała firmę L’Oreal na rynku światowym. Drzwi do kariery aktorskiej otworzył jej udział w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo Vadis”, w którym zagrała główną rolę kobiecą. Była współprowadzącą znanych programów telewizyjnych: TOP MODEL oraz The Voice of Poland. W 2011 roku uświadomiła sobie, że jej prawdziwą pasją jest muzyka i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Pisze teksty i komponuje, a w przyszłości chciałaby profesjonalnie zająć się także produkcją nagrań. Występuje pod pseudonimem LVMA BLACK.

LVMA BLACK jest świadomą siebie kobietą, która realizuje swoje marzenia i chce  pomóc spełniać je innym. Mieszka od wielu lat w Los Angeles wraz z mężem i córeczkami, jednak bardzo tęskni za Polską, gdzie spędza przynajmniej 2 miesiące w roku.

Osiedlenie się w Los Angeles otworzyło przed polską piosenkarką nowe możliwości. Poznała tam muzyków i producentów, których półki w salonach uginają się od nagród Grammy. Ludzie, którzy podjęli się pracy z Lvmą Black, na co dzień nagrywają z Boyz II Men, R. Kellym, Willem Smithem, Christiną Aguilerą, Janet Jackson czy Pitbullem.

Magda podkreśla jednak, że niezwykle istotne dla niej jest to, aby móc pracować z muzykami z całego świata, budować „mosty” łączące różne kultury, dając szanse i możliwości wrażliwym oraz zdolnym osobom z całego świata, mówiącym tym samym, bo muzycznym językiem.

ip

Płyty, albumy

Płyty zespołu Magdaleny Mielcarz. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
nowość NOTHING BUT YOU
NOTHING BUT YOU Magdaleny Mielcarz
Premiera: 2021-03-26
Ocena:
INTO YOU
INTO YOU Magdaleny Mielcarz
Premiera: 2021-02-12
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!