Zespoły muzyczne

Kto To

  • Data założenia: 1993
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Legnica
  • Gatunek: Pop
Ocena:
Zespół KTO TO powstał w Legnicy pod koniec 1993 r. Gra muzykę pop-rockową. Zespół koncertuje na krajowych scenach. KTO TO posiada w swoim dorobku wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach muzycznych. Zespół nagrał dwie kasety: "Miasto" i "Stój i patrz", oraz dwa single: "Rdza i Żaba" i "Stół". W sierpniu 2002 Polskie Nagrania wydały płytę zespołu pt. "Zostań".Ostatnia płyta nosi nazwę "Jedenaście". Jej premiera odbyła się 26 wrześni... Czytaj więcej

Wiadomości

Brak zdjęcia
Kto To

Grupa Kto To powstała w 1993 w Legnicy. Jednak pomimo kilkunastoletniej obecności na rynku muzycznym, dopiero niedawno stała się znana szerszej publiczności. Duża w tym zasługa Kasi Wilk.

Płyty, albumy

Zostań
Zostań Kto To
Premiera: 2002
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!