Zespoły muzyczne

Biografia Kto To historia, o zespole

  • Data założenia: 1993
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Legnica
  • Gatunek: Pop
Ocena:

Zespół KTO TO powstał w Legnicy pod koniec 1993 r. Gra muzykę pop-rockową. Zespół koncertuje na krajowych scenach.

KTO TO posiada w swoim dorobku wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach muzycznych. Zespół nagrał dwie kasety: "Miasto" i "Stój i patrz", oraz dwa single: "Rdza i Żaba" i "Stół". W sierpniu 2002 Polskie Nagrania wydały płytę zespołu pt. "Zostań".Ostatnia płyta nosi nazwę "Jedenaście". Jej premiera odbyła się 26 września 2005. Nagrany też został teledysk do singla "Gdy minie sen".Piosenką tą zespół zajął drugie miejsce w debiutach na 42 Krajowym Konkursie Piosenki Polskiej w Opolu 2005. Piosenki KTO TO są prezentowane na antenie wszystkich rozgłoąni radiowych w tym Radio Eska, RMF Maxxx, Warszawska Trójka, a także telewizyjnych tj. TVP1,TVP2,TVP3,Viva Polska, Polsat, Polsat2 i w innych najlepszych stacjach muzycznych. Zespół także startował w preselekcjach do Eurowizji 2006 gdzie zajął wysokie miejsce z piosenką "Zero do stracenia", która stała się przebojem i gościła na listach przebojów wielu rozgłoąni radiowych jak i telewizyjnych.W chwili obecnej KTO TO nakręciło kolejny teledysk do piosenki"Lca-miasto", która znajdzie się na nowej płycie.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Kto To. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Zostań
Zostań Kto To
Premiera: 2002
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!