Zespoły muzyczne

Wiadomości o Kobranocka, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Kobranocka. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Plakat koncertu
Klasyka polskiego rocka w Krakowie

3 marca 2018 roku na jednej scenie zagrają: Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ i Czarno-Czarni.

Jarocin Festiwal 2016: znamy daty występów tegorocznych artystów
Jarocin Festiwal 2016: znamy daty występów tegorocznych artystów

To będzie bez wątpienia jeden z najciekawszych i najmocniej obsadzonych festiwali w Jarocinie w historii.

Eleven Bike Festival 2014 już w maju
Eleven Bike Festival 2014 już w maju

W programie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd polskiej sceny rockowej: wystąpią Budka Suflera, Wilki, Big Cyc i Kobranocka.

Kobranocka przed legendą rocka!
Kobranocka przed legendą rocka!

Kobranocka wystąpi jako support przed koncertem zespołu Scorpions 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Kolejny, ciekawy projekt na Przystanku Woodstock
Kolejny, ciekawy projekt na Przystanku Woodstock

Republika będzie kolejnym zespołem, który wystąpi na tegorocznym Przystanku Woodstock. W tym szczególnym projekcie udział zapowiedzieli goście.

Urodziny Kobranocki w Hard Rock Cafe
Urodziny Kobranocki w Hard Rock Cafe Warszawa

Gwiazdą kolejnego wydarzenia z cyklu Pepsi Rocks! w Hard Rock Cafe Warsaw będzie zespół Kobranocka. Będzie to pierwszy w Warszawie koncert promujący nowy album grupy pt. „Spox”.

25-lecie Kobranocki w Toruniu
25-lecie Kobranocki w Toruniu Toruń

Jutro (31.08) swoje 25-lecie obchodzi jeden z najbardziej znanych polskich rockowych zespołów – Kobranocka.

Koncert na dwudziestolecie wolnych wyborów
Koncert na dwudziestolecie wolnych wyborów Warszawa

Nieprawdopodobną obsadę będzie miał warszawski koncert, który odbędzie się 4 czerwca na Placu Teatralnym z okazji dwudziestolecia wolnych wyborów. Specjalnie na tę okazję reaktywują się takie gwiazdy lat 80. jak Aya RL i Republika.

Grzyby przyprawione muzyką tylko w Węglińcu
Grzyby przyprawione muzyką tylko w Węglińcu

13 września po raz dwunasty w Węglińcu wystartuje Święto Grzybów czyli prawdopodobnie największa tego rodzaju impreza w Europie!

Dziś koncert "Wśród dźwigów"
Dziś koncert "Wśród dźwigów" Szczecin

W ramach wydarzeń upamiętniających dwudziestą rocznicę wydarzeń Szczecińskiego Sierpnia ’88 3 września zostanie zorganizowanych Koncert wśród dźwigów.

Już niedługo Święto Grzybów w Węglińcu
Już niedługo Święto Grzybów w Węglińcu Wrocław

W dniach 13-14 września w dolnośląskim Węglińcu odbędzie się dwunasta edycja Święta Grzybów. Oprócz licznych atrakcji związanych z tematyką leśną i grzybobraniem, na uczestników czeka część artystyczna, która kończyć będzie każdy dzień imprezy.

Kobranocka, Feel i Fliper na "Grzybach"
Kobranocka, Feel i Fliper na "Grzybach"

Znamy już zespołu które wystąpią podczas kolejnej edycji Święta Grzybów w Węglińcu! 13 – 14 września na Dolny Śląsk zawitają formacje Kobranocka, Feel i Fliper.

Dla kogo Złoty Bączek?
Dla kogo Złoty Bączek?

Plebiscyt Złotego Bączka wchodzi w kolejny etap! Na „polu boju” zostało „dziesięć kapel” m.in. Habakuk, Hurt, NDK, Acid Drinkers, GaGa i Kobranocka! Wszyscy którzy do tej pory oddali już głosy mogą zrobić to ponownie! Przypominamy, że laureat Złotego Bączka wystąpi, tradycyjnie podczas Przystanku Woodstock na Dużej Scenie!

Zwal tynka z Kobranocką
Zwal tynka z Kobranocką

W orkiestrowym sklepiku Zotego Melona można już zamawiać najnowsze wydawnictwo z Przystanku Woodstock. Tym razem po bujanych rytmach Indosów, Habakuka i Vavamuffin, pojawi się wyjątkowy zapis występu Kobranocki!

Można już zamawiać DVD Kobranocki
Można już zamawiać DVD Kobranocki

Można już zamawiać kolejne wydawnictwo z Przystanku Woodstock. Tym razem, po bujanych dźwiękach, Złoty Melon przygotował na krążku DVD wyjątkowy koncert jednego z ważniejszych zespołów w polskiej muzyce punk rockowej – Kobranocka. Cena płyty to 29.90 zł.

Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. - Kobranocka
Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. - Kobranocka

Dziś ukazała się dziesiąta płyta z serii „Gwiazdy polskiej muzyki lat 80." Tym razem Dziennik prezentuje jeden z najpopularniejszych polskich zespołów lat 80. - Kobranocka.

Brak zdjęcia
Kobranocka

Mimo iż zespół Kobranocka zadebiutował na scenie w sierpniu 1985 roku podczas Festiwalu „ Poza Kontrolą” w warszawskiej Riwierze to jego powstanie ściśle wiąż

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!