Zespoły muzyczne

Biografia Keymakers historia, o zespole

Ocena:

Na początku był chaos, a dopiero później wykiełkowała myśl o założeniu zespołu. Po wielu próbach stworzenia czegoś osobno, w roku 2016 wkońcu nastał czas, w którym perkusista Marcin Nowakowski oraz gitarzysta Michał Kosater postanowili połączyć siły w jednym projekcie. Tak oto narodził się zalążek zespołu którego po kilku roszadach ostatecznie skład zasilili gitarzysta Adrian Karbownik oraz basista Łukasz Rzadkowski. Próby trwały, kawałki powstawały lecz brakowało kogoś, kto doda słów do melodii. Po licznych trudach i poszukiwaniach ostatecznie w roli wokalisty pojawił się Artur Niedziela i w już kompletnym składzie, pod szyldem „Keymakers”, narodziła się mieszanka deathcorowego ciężaru wraz z metalcorową melodią.

Skład zespołu:
Marcin Nowakowski – Perkusja/Programowanie 
Łukasz Rzadkowski – Bass 
Adrian Karbownik – Gitara 
Michał Kosater – Gitara 
Artur Niedziela – Wokal 

ip

Płyty, albumy

Płyty zespołu Keymakers. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Diamond
Diamond Keymakers
Premiera: 2020-11-22
Ocena: 5
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!