Zespoły muzyczne

Wiadomości o Hypocrisy, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Hypocrisy. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Koncert Hypocrisy i hołd dla Hate
Koncert Hypocrisy i hołd dla Hate Kraków

Członkowie Hate wystąpią wraz z Hypocrisy podczas koncertu w Krakowie 10-go kwietnia. Wykonają wspólnie jeden utwór, oddając w ten sposób hołd zmarłemu koledze Sławkowi "Mortiferowi" Archangielskiemu.

Hypocrisy na jedynym koncercie w Polsce
Hypocrisy na jedynym koncercie w Polsce

Szwedzi przyjadą do Polski w ramach europejskiego tourne i koncert w Krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się w towarzystwie naszych zasłużonych załogantów z Hate oraz Duńskiego Essence.

Kolejne gwiazdy metalu w Jaworznie
Kolejne gwiazdy metalu w Jaworznie

Kolejnymi zespołami, które dołączyły do festiwalu w Jaworznie są Virgin Snatch oraz Hell:on. Gwiazdą imprezy jest Megadeth.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!