Zespoły muzyczne

Biografia Four Year Strong historia, o zespole

Ocena:

Four Year Strong jest amerykańską kapelą reprezentującą mieszankę pop-punka i hardcore’u. Początki zespołu sięgają roku 2001, kiedy to został założony w Worcester, Massachusetts. Muzycy inspirują się przede wszystkim muzyką lat 90’tych, dla przykładu The Smashing Pumpkins, Sugar Ray, Nirvana jak również Blink-182, Lifetime czy New Found Glory. 3-ego kwietnia 2011 roku z zespołu odszedł Josh Lyford, w celu kontynuowania swojej pracy na pobocznym projektem Foxfires. Jednak, jak się później okazało grupa wybrała usunięcie klawiszy ze swojej muzyki. Obecnie Four Year Strong funkcjonuje jako czteroosobowa kapela.

Członkowie:

Dan O’Connor - gitara, wokal
Alan Day - gitara, wokal
Joe Weiss - gitara basowa
Jackson „Jake” Massucco - perkusja

Płyty, albumy

Płyty zespołu Four Year Strong. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
In Some Way, Shape or Form
In Some Way, Shape or Form Four Year Strong
Premiera: 2011-11-08
Ocena:
Enemy of the World
Enemy of the World Four Year Strong
Premiera: 2010-03-09
Ocena:
Rise or Die Trying
Rise or Die Trying Four Year Strong
Premiera: 2007-09-18
Ocena:
It's Our Time
It's Our Time Four Year Strong
Premiera: 2005-01-29
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!